Верифікований профіль
4
Роки досвіду
3
Роки на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
6
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
1362
Останній візит на сайт
сьогодні
Вітаю! У пошуках нерухомості? Рада буду допомогти Вам!

Продаж квартир (1)

  • АН Nadiya
    99 500 $
    1 296 $/м²

    Чернігівська вул., 34

    3 кімнати
    77 / 58 / 7 м²
    поверх 3 з 3
    1900 рік побудови
    сьогодні
    Продається простора квартира площею 76,8 м² на 3-му поверсі з 3. Кімнати ізольовані, індивідуальне газове опалення, металопластикові вікна. У 2010 році проведено капітальний ремонт із заміною всієї електрики та сантехніки, квартира суха, без жодних затікань. Збережений дерев’яний паркет і двері, які легко підлягають реставрації. Над квартирою — велике горище по всьому периметру, дах повністю замінений. До квартири належить сухий підвал 9 м², а також у спільному користуванні просторий коридор (7,5 м²) і додатковий санвузол. Вигідна інвестиція під оренду, хороша локація — звертайтесь за деталями.
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.